Home Uncategorized Me fustan lëkure, konkurrentja e Përputhen mahnit rrjetin

Me fustan lëkure, konkurrentja e Përputhen mahnit rrjetin
Efi po mahnit me stiline bukurinë.

Konkurrentja e Përputhen po pëlqhet në masë të madhe nga publiku e djemtë në emision, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka postuar disa fotografi veshur me fustan lëkure.

Dhe po duket mjaft superse ksi veshur me këtë fustan të zi./InfoKosova/