Home Uncategorized Marina Vjollca prezanton dhomën luksoze të vajzës

Marina Vjollca prezanton dhomën luksoze të vajzës
Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, shumë shpejt do të bëhet nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Ghetto Geasy do të bëhen prindër për herë të parë, teksa nuk po mungojnë edhe imazhet e ndryshme.

Së fundi, Marina ka publikuar disa imazhe dhe zbuloi se është në pritje të një vajzë.

Siç duket, çifti i kanë bërë të gjitha gati dhe na prezantuan edhe dhomën luksoze të bebit.