Home Uncategorized Ky është çmimi i dhuratës së Remzies për renë e saj

Ky është çmimi i dhuratës së Remzies për renë e saj

Remzie Osmani i kishte bërë një dhurata luksoze resë për shtatzëni.

Remzie Osmani u bë gjyshe për herë të parë, kjo pasi rea e saj Gëzimja priti fëmijën e parë dhe për çfarë kishte pranuar edhe një dhuratë nga vjehrra.

Gëzimja bashkëshortja e djalit të vetëm të këngëtares ka pranuar një unazë diamanti nga nëna e dytë, dhe vlera e saj nga 1000 deri në 5000 por ka edhe nga ato me 3 karat që prekin shifrën e 30 mijë eurove.

Emisioni ‘Mirage’ kishte Remzien mysafire ku këngëtarja ndau emocionet e saj.Shiko Videon: