Home Uncategorized Kim Kardashian publikon një fotografi kur ishte në klasë të nëntë

Kim Kardashian publikon një fotografi kur ishte në klasë të nëntë

Kim është kthyer prapa në kohë.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të rrallë, të cilën e realizoi vite më parë.

Ky imazh i bukuroshes ishte shk rep, ur gjatë kohës kur ajo ishte në klasë të nëntë, kur kishte flokët e prera shkurt.

39-vjeçarja sot është një nga femrat më të komentuara nga bota e shoubizit, e cila njihet për format trupore.

Kim është e martuar me Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë.