Home Uncategorized Gili shfaqet me video, tregon se ku dhe si u bë që...

Gili shfaqet me video, tregon se ku dhe si u bë që ta fsheh moshën që e ka

Gili kohëve të fundit po godet në mënyra të ndryshme me realizimin e ndryshimeve të shumta tek vetja.

Këngëtarja e njohur gjithmonë është dalluar edhe për zërin unik, por paraqitja e saj ka tërhequr në çdo kohë vëmendje tek ndjekësit, shkruan “Kosovarja”.

Por, së fundmi ndryshimi i saj është komentuar tej mase aq sa edhe mund të ngatërrohet se a është vet ajo.

Me rregullimin e realizuar, fytyra e saj mori edhe epitete të shumta, duke u krahasuar me Merilin Monro.