Home Uncategorized Adelina në çdo moment pozon duke ekspozuar të pasmet

Adelina në çdo moment pozon duke ekspozuar të pasmet

Adelina Berisha gjithmonë mundohet që të jetë në qendër të publikut me pozat që publikon.

Ajo me postime të shumta në rrjete sociale, shpesh edhe kalon në lajm duke publikuar gjëra të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim, me stilin që ka këngëtarja çdo herë duket provokuese me veshjet e ngushta.

Edhe në këtë fotografi të fundit, Adelina ekspozon aq shumë të pasmet dhe duket e zjarrtë.