Home Uncategorized Pasi Robin Krasniqi zyrtarizoj fejesen me Marigonen, kështu reagon ish gruaja e...

Pasi Robin Krasniqi zyrtarizoj fejesen me Marigonen, kështu reagon ish gruaja e tij Heidi Lushtaku

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi zyrtarizuan sot fejesën e tyre dhe së shpejti dasmën, por pak kush u morë me ishin e Robinit, që është ish Mis Kosova dhe modelja Heidi Lushtaku

Robini dhe Heidi ishin së bashku për më shumë se tri vite.

Por, papritur ata kishin vendosur që t’i japin fund lidhjes se tyre dhe të vazhdojnë të dy në rrugë të ndara.Derisa Robini e ka zyrtarizuar fejesën e tij, për statusin e Heidit ende nuk dihet, por ajo çka dihet është se Heidi pikërisht në këtë ditë e ka postuar në Instagram një fotosesion të saj të fundit.

Edhe pse modelja nuk ka treguar se për cilën kompani ka modeluar, ajo ka treguar fotografin e tyre ku në poshtë fotografive ka shkruar: Me tregoni tregimin se sa e afërt jam me Jonathan Goehler.

Shiko foton: