Home Uncategorized Pasi provokon me të pasmet bombastike, Tea ofendohet rëndë nga ndjekësit

Pasi provokon me të pasmet bombastike, Tea ofendohet rëndë nga ndjekësit
Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Tea ka postuar disa fotografi ku ka provokuar me të pasmet.

Mirëpo një gjë e papritur i ndodhi, ajo u ofendua rëndë nga ndjekësit e saj dhe me sa duket nuk i bëhet vonë./Blic/