Home Uncategorized “Faleminderit Zot”, Genta Ismajli ndanë imazhet e para me barkun e rrumbullakosur...

“Faleminderit Zot”, Genta Ismajli ndanë imazhet e para me barkun e rrumbullakosur në prag të pritjes së ëmbël

Këngëtarja e njohur dhe e shumë dashur, Genta Ismajli, po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë.

Derisa është në pritje të ëmbël, artisja ka realizuar një fotosesion të veçantë me partnerin e saj, Huseyin Usta.

Këngëtarja Gjilanase ka pozuar me barkun e rrumbullakosur, veshur në të brenshme të bardha, ndërsa ka vënë në pah nurin e saj të shtatzënisë.

Genta zbuloi se ajo dhe partneri saj janë në pritje të binjakëve: një djalë dhe një vajzë.“Faleminderit Zot”, ka qenë mbishkrimi i Gentës në këto imzhe që ka ndarë në llogarinë e saj “Instagram”, ku morën urime të shumta.