Home Uncategorized Kjo është frizura e re e Medes, si e djemve të rinjë

Kjo është frizura e re e Medes, si e djemve të rinjë

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar ose parë diçka të re nga këngëtari shumë i kërkuar, Meda.

Pandemia e ka bërë të vetën, andaj edhe Meden e kemi parë më pak me projekte e risi në fushën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari po rikthehet këtë fundvit në xhirimet festive, ku do të sjell këngë të reja, që pritet ti bëhen hite.

Meda, këtë fundvit po vjen me një stil ndryshe të flokëve, dukshëm më modern dhe rinor. /Kosovarja/