Home Uncategorized Kaq bukur duket me barkun e fryer gruaja e Shpat Kasapit

Kaq bukur duket me barkun e fryer gruaja e Shpat Kasapit
Shpat Kasapi për një kohë të gjatë pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, ishte vetëm dhe pa një femër në krah.

Por, jo më. Këngëtari prej rreth dy vitesh është në lidhje publike dhe mjaftë i dashuruar, gjë të cilen e ka treguar edhe publikisht, shkruan “Kosovarja”.

Selvija Jao është bukuroshja që ja ka rrëmbyer zemrën këngëtarit nga Maqedonia, të cilin edhe do ta bëjë baba për herë të parë.

Selvija po duket mjaftë bukur me barkun e fryer, teksa është në periudhën e pritjes së ëmbël.