Home Uncategorized E “tradhëtoi” fytyra kur pa foton e tij, Marigona së shpejti martohet...

E “tradhëtoi” fytyra kur pa foton e tij, Marigona së shpejti martohet me Robin Krasniqin

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi.

Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak janë bërë disa postime në rrjetet sociale.

Mirëpo e pyetur nga Bieta ajo refuzoi të përmendte emër, duke theksuar vetëm që është në një lidhje dhe shumë e dashuruar.

Pas gjithë bisedës dhe këmbënguljes për të mos e pranuar, fytyra e “tradhtoi” kur në ekran doli një foto e Robin.Ajo tha se e mbështet si boksier për shkak të origjinës, por s’u desh shumë të konfirmohej se ai është mashkulli që i ka vjedhur zemrën.

Më tej modelja zbuloi se shumë shpejt mund ta shohim me fustan të bardhë.