Home Uncategorized Enca provokon nga Dubai shfaq gjoksin në imazhet e fundit

Enca provokon nga Dubai shfaq gjoksin në imazhet e fundit

Enca po qëndron larg angazhimeve profesionale dhe muzikore, duke shijuar në maksimum pushimet e nisura prej ditësh.

Këngëtarja e njohur shqiptare tash e një kohë ka udhëtuar drejt Dubait, nga ku ka provokuar në mënyra të ndryshme fansat e saj të shumtë.

Kur u duk se artistja shkoi në Dubai për të festuar ditëlindjen e 26-të, ajo ditët e pushimit po i vazhdon akoma, madje pozat në bikini janë të shumta.

Njëjtë ka vepruar edhe sot, Enca pozoi joshëse në një imazh që nuk linte shumë vend për imagjinatë.

Këngëtarja dukej tejet joshëse duke theksuar gjoksin në bikini dhe një fustan me ngjyrë të bardhë dhe kafe.

“Ju shkëlqen ndryshe kur jeni i lumtur”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e fotografisë që postoi për mbi 2.3 milionë ndjekësit në Instagram.