Home Uncategorized E pa pritur, martohet Antonela e Përputhën?

E pa pritur, martohet Antonela e Përputhën?

Ish konkurrentja e emisionit të Përputhën, Antonela Berisha ka befasuar sonte fansat e saj.

Biondja bukuroshe u shfaq e veshur me rroba nusërie e cila po duket mjaftë bukur, shkruan InfoKosova.

Nuk dihet në qoftes Antonela i ka veshur rrobat tradicionale për ndonjë set fotografik, apo është martuar me të vërtet.

Kjo e fundit mbetet të shihet dhe të vërtetohet në vazhdim./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh