Home Uncategorized E kombinuar me shumë shije, kështu rregullohet Egzona kur del në qytet

E kombinuar me shumë shije, kështu rregullohet Egzona kur del në qytet

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet rruge të Prishinës.

E veshur krejt zi dhe te kombinuar me shije me çantën e saj firmato, Egzona po duket një zonjë e vërtetë. /ora