Home Uncategorized Blerona vesh çizme të gjata ndërsa gjoksin e harron jashtë

Blerona vesh çizme të gjata ndërsa gjoksin e harron jashtë

Moderatorja bukuroshe Blerona Zeqiri është shndërruan në një ndër femrat me seksi të Prishtinës.

Që kur humbi peshë, ajo arriti t’i marr format e dëshiruara, shkruan InfoKosova.

Blerona nuk ndalon së publikuari fotografi të ndryshme dhe mjaftë provokative.

E veshur me çizme të gjata me të cilat dukej mjaftë bukur, bukuroshja kishte venë në fokus edhe gjoksin e saj./InfoKosova/