Home Uncategorized I dashuri i ciles këngëtare ishte Granit Cana?

I dashuri i ciles këngëtare ishte Granit Cana?





Granit Cana është modeli dhe ish futbollisti kosovar që është bërë pjesë e “Big Brother VIP”.

U bë shumë i përfolur për shkak të afeksionit që krijoi për të brenda shtëpisë këngëtarja Fillore Raçi-Fifi.

Por, me kalimin e kohës edhe kjo temë nisi të zbehet dhe protagonizmi të kaloj sërish tek personazhe të tjerë brenda shtëpisë së vëzhguar nga telekamerat.

Por, a e dinit se Granit Cana në videoklipin me titull “Johnny” të Fifit luante rolin e të dashurit të saj? Madje, u përfol për një marrëdhënie përtej projektit.