Home Uncategorized A është Ryva Kajtazi këngëtarja më e bukur e estrades?

A është Ryva Kajtazi këngëtarja më e bukur e estrades?

Ryva Kajtazi është këngëtarja e mirënjohur e skënës muzikore shqiptare, po shkëlqen në çdo paraqitje.

Ryva, që është nënë e dy fëmijëve, po fuket më në top formë se asnjëherë më parë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka rënë shumë në sy në xhirimet festive të “Labias” me paraqitjen glamuroze dhe të pa konkurrencë.

Ryva, është e bukur, e talentuar, me stil dhe tejet elegante. Ajo po duket si në të 20-tat e saj.