Home Uncategorized Nga Milano, Learta mahniti me format trupore

Nga Milano, Learta mahniti me format trupore

Learta Jakupi po e shijon jetëm luksozë në maksimum.

Ajo po udhëton bashkë me fëmijët e saj dhe prëindërit e kunatën, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi disa fotografi nga Milano.

Dhe me veshjen e thjeshtë e me format perfekte Learta mori komente mjaft të mira nga ndjekësit./InfoKosova/