Home Uncategorized Ermira sjell pamje nga shtëpia e tyre në Durrës

Ermira sjell pamje nga shtëpia e tyre në Durrës

Tashmë Ermira dhe Goldi janë bërë me shtëpi edhe në Durrës.

Ata kanë publikuar ditë më parë disa fotografi ku e bënë të ditur këtë, shkruan InfoKosova.

E mbrëmë Ermira tregoi pamjen që e kanë nga apartamenti i tyre.

Me pamje nga deti sigurisht ata po e shijojnë në maksimum, pamje për tu c’lodhur apo jo?/InfoKosova/
Shiko videon:

Lojtës Videosh