Home Uncategorized Donika Kadaj Bujupi vesh fustanin më të bukur

Donika Kadaj Bujupi vesh fustanin më të bukur

Donika Kadaj Bujupi ka ndryshuar mjaft shumë stilin që nga kha kur u largua nga politika.

Atë e kemi parë më elegante se kurrë derisa edhe pesha që e ka humbur bën që të duket mjaft ndryshe, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi me një qenush.

Vëmendje mori fustani i bukur dhe elegant që po e bën të duket kaq zonjë./InfoKosova/