Home Uncategorized A keni parë shtatëzëne me trup më të bukur se Emina Çunmulaj

A keni parë shtatëzëne me trup më të bukur se Emina Çunmulaj

Zakonisht gratë gjatë periudhes së shtatzënisë dhe pas saj ankohen për kilogramët e tepërt.

Shumë prej tyre madje ju duhet mjaft kohë që ti largojnë kilogramët e tepërt, shkruan InfoKosova.

Mirëpo modelja Emina Cunmulaj duket se nuk do ta ketë këtë probem.

Ajo ka postuar një fotografi ku është në muajin e fundit të shtatzënise dhe habit me format trupore./InfoKosova/