Home Uncategorized Safetja dhe burri i saj i ri mahnitin rrjetin

Safetja dhe burri i saj i ri mahnitin rrjetin

Këngëtarja e motrave Mustafa, Safetja shpesh herë është pjesë e mediave rozë.

Përveç zërit të saj të veçantë ajo merr vëmendje edhe me jetën e saj privatë, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme Safetja ka publikuar një fotografi krahas burrit të Arbenit.

Kujtojmë, se për këngëtaren kjo është martesa e saj e dytë./InfoKosova/