Home Uncategorized Nusja e Nexhat Osmanit vetëm po i ndërron fustanat

Nusja e Nexhat Osmanit vetëm po i ndërron fustanat

Nusja e këngëtarit Nexhat Osmani është kohët e fundit mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo po sjell fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi një fotografi nga dasma ku shihet se duket mjaft elegante me fustan të gjatë.

Prezente ishte edhe kunata e saj Remzia dhe familjarë jerë./InfoKosova/