Home Uncategorized Keith përmallohet për Adrianën, ja çka bën

Keith përmallohet për Adrianën, ja çka bën

Keith dhe Adriana po përjetojnë dashurinë në distancë.

Çifti i njohur i cili për një kohë ishin top temë e mediave rozë për shkak që thyen të gjitha tabutë veç për dashurinë, po marrinë vazhdimisht vëmendje me postimet e tyre.

Adriana dhe Keith i kanë marrë sipër krahëve të gjitha paragjykimet dhe kritikat që iu vinë në secilën foto që postojnë bashkë.

Jo rrallë herë cifti i bëjnë dedikime njëri- tjetrit për shkak të largësisë pasi që Keith siç dihet është nga Afrika.
Së fundmi është Keith ai i cili i bëri dedikim Adrianës duke i shprehur mallëngjimin.

“Më mungon e bukura ime”, shkroi ai teksa solli një foto të deputetes dhe aktores kosovare./Lajmi