Home Uncategorized Dhurata Dora tregon gjoksin me bluzë të ngushtë

Dhurata Dora tregon gjoksin me bluzë të ngushtë

Dhurata Dora është këngëtarja shumë e percjellur dhe e pëlqyer nga publiku.

Këngët e saj shndërrohen menjëherë në hite por jo vetëm, shkruan InfoKosova.

Ajo pëlqehet edhe për fizikun e saj.

Së fundmi postoi një foto ku shihet e veshur me bluzë të shkurtër e të hapur e që vë në pah gjoksin./InfoKosova/