Home Uncategorized Dhomë pritjes si të Milotit dhe Belkizes nuk keni parë

Dhomë pritjes si të Milotit dhe Belkizes nuk keni parë


Një ndër çiftet më të dashur shqiptare, pa dyshim se janë edhe Milot Rashica me bashkëshorten e tij Belkiz Kera, shkruan InfoKosova.

Ata vazhdimisht publikojnë fotografi pran njëri tjetrit ku gjithmonë shfaqin lumturin e tyre.

Në një video të postuar nga Belkiz, shihet dhoma e tyre e pritjes aq unike dhe luksoze.

Kujtojmë se çifti janë në rrugë të behën prindër për herë të dytë, pasi ata kanë një djalë./InfoKosova/Lojtës Videosh