Home Uncategorized Daut Haradinaj u thotë të bëjnë kujdes atyre që merren me Lolen

Daut Haradinaj u thotë të bëjnë kujdes atyre që merren me Lolen

Daut dhe Lola Haradinaj janë çifti i njohur që shumë shpesh vendosen në qendër të vëmendjes së publikut.

Daut Haradinaj, që është një nga politkkanët më aktiv të viteve të fundit, në një intervistë dhënë për “Divers” në “RTK”, ka treguar se bashkëshortja e tij ka thuajse përgjegjësinë e plotë mbi fëmijët.

Ai, ka shtuar se Lola është tejet e kujdeshme me fëmijët dhe se po planifikon të ketë edhe një emision në TV.

Kur është pyetur në lidhje me titujt e medias rozë që bëhen për gruan e tij, ai tha se mediat duhet të kenë më shumë kujdes dhe të mos ekzagjërojnë. /Kosovarja/Shiko videon nga minuta 58: