Home Uncategorized Bebe Rexhen e “tradhton” bluza e hapur, i del gjoksi jashtë

Bebe Rexhen e “tradhton” bluza e hapur, i del gjoksi jashtë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaftë aktivë në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram” siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa dukej mahnitëse me veshjen e kombinuar së bashku me të dashurin.

Por ajo që u mori vëmendjen ndjekësve ishte se bluza e Bebes ishte e ngushtë dhe aq e hapur tek pjesa e gjoksit sa i zbuloi gjoksin plotësisht asaj.

“No filtër”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo është aktive me projekte të reja muzikore ku edhe së fundmi ka lansuar në treg albumin e saj me titull “Better Mistakes”.