Home Uncategorized Aferdita dhe Jehona veshin fustanin e njejt, por ciles i rri më...

Aferdita dhe Jehona veshin fustanin e njejt, por ciles i rri më bukur?

Edhe pse kanë një jetë të pasur, duket se kanë një raport të veçantë mes vete.

Motrat Dreshaj janë parë të veshura me një fustan të njëjtë.

Javë më parë Afërdita u shfaq e veshur në Francë në një event perfekt, teksa Jehona sot publikoi disa imazhe me të njëjtin fustan e veshur në Itali.

Të dyja po duken në top formë, duke shfaqur linjat perfektë para fansave të tyre./Indeksonline/