Home Uncategorized Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Tayna pozon këmbë hapur

Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Tayna pozon këmbë hapur
Njëra ndër reperet dhe kënëgëtaret më të spikatuara në vend, Tayna së fundmi është duke e tronditur rrjetin me disa foto që ka postuar në llogarinë e saj në Instaram.

Para pak ditësh ajo ka publikuar projektin e saj më të ri “Taka” dhe sigurisht që edhe ky projekt si të gjitha të tjerat është duke rezultuar mjaft i suksesshëm, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq Tayna ka postuar një foto ku ka pozuar tejet provokuese, me një fund të bardhë ku i ka vënë në pah më së miri këmbët e saja të gjata dhe elegante. /Kosovarja/