Home Uncategorized Oriola Marashi tregon gjoksin gjigant në bikini të vogla

Oriola Marashi tregon gjoksin gjigant në bikini të vogla

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është mjaft aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion fansa, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar një video mjaft pro.vokuese ku shihet e veshur me bikini, teksa ka vënë në fokus gjoksin gjigant.Lojtës Videosh