Home Uncategorized Kida tregon gjoksin e ri

Kida tregon gjoksin e ri

Artistja e njohur shqiptare, Kida, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo tanimë vetëm në Instagram numëron 1.8 milion njerëz, gjersa komentohet për thuajse çdo postim që bën.

Gjatë këtyre ditëve, Orhidea Latifi është përfolur për një ndërhyrje që ka bërë në gjoks.

Në imazhet që ka shpërndarë së fundmi, ajo ka vënë në pah ndryshimin e bërë.

Krahas kësaj, 24 vjeçarja mori komplimente të shumta edhe për dukjen dhe stilin e ri të flokëve me ngjyrë rozë.