Home Uncategorized Arta Nitaj ju heq trurin me bikine të zeza

Arta Nitaj ju heq trurin me bikine të zeza

Arta Nitaj merrë shumë shpesh vëmendjen e të gjithëve, për jetën e saj luksoze dhe për fotografitë mjaftë provokative që ndanë me ndjeksit e saj në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Linjat e saj trupore janë super tërheqëse, çka e bënë Artsn të duket një bombë e vërtetë në çfarëdo veshje.

Bukuroshja së fundmi në Instagram ka shpërndarë një fotografi, e veshur me një palë bekini me ngjyrë të zezë.

E kuruar deri në detajin e fundit, me një grimë të lehtë të shoqëruar me poza mjaftë provokative ajo duket për mrekulli. /Kosovarja/