Home Uncategorized A mund t’i dalloni? Adelina Tahiri dhe motra e saj si dy...

A mund t’i dalloni? Adelina Tahiri dhe motra e saj si dy pika uji!Adelina Tahiri kohët e fundit është kryefjalë e mediave rozë, e kjo për shkak jetës luksoze që ajo bënë.

Kohët e fundit Adelina vazhdimisht poston foto në llogarinë e saj në Instagram ku shumë prej fotove janë shkrepur në bregdet.

Ajo që ka rënë në sy janë disa foto që ajo ka postuar bashkë me bashkëshortin e saj në plazhë, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq Adelina është nënë e një djali që e ka quajtur Jon, kjo si duket e ka bërë që këngëtarja mos të jetë shumë aktive siç ishte dikur sa i përket projekteve muzikore, por kjo nuk e ka penguar që të jetë në qendër të vëmendjes, madje ajo komentohet shumë.

Së fundmi Adelina ka postuar disa foto të tjera, dhe ajo që ka rënë në sy janë disa foto me motrën e saj Diana, ato ngjajnë shumë dhe po duken si dy pija uji. /Kosovarja/Mund t’i dalloni dot?