Home Uncategorized A e keni parë ndonjëherë Loredanën pa Make-up dhe me maskë fytyre?...

A e keni parë ndonjëherë Loredanën pa Make-up dhe me maskë fytyre? Kështu duket ajo!

Kënëtarja dhe reperja e njohur Loredana Zefi si duket nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo dita ditës është duke paralajmruar diçka të re për ndjekësit dhe fansat e saj, së fundmi ajo bashkë me Mozzik kanë publikuar këngën e tyre më të re, të titulluar “Nëse don” kënga ka disa ditë që është publikuar dhe po numëron me miliona klikime në Youtube, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që Loredana ka postuar në Instastory.

Loredana ka pozuar pa pikën e Makeup-it dhe fytyrën e ka lyer me një maskë.

Por edhe pse pa Make-up, reperja po duket mjaft bukur. /Kosovarja/