Home Uncategorized Këngëtarja serbe e zbulon të dashurin misterioz të Kejvina Kthellës

Këngëtarja serbe e zbulon të dashurin misterioz të Kejvina Kthellës

Ish – velina, Kejvina Kthella derisapo kalonte pushimet më të mira krahë të dashurit misterioz duket se u shndërruan në pushimet më të këqija në jetën e saj.

Bukuroshja shqiptare ishte në pushime në Bodrum të Turqisë ku nëkohësisht ndodhej edhe këngëtarja serbe Jelena Karleusa.

Ky pushim si për artistet e njohura dhe shumë qytetarë shkoi si mos më keq përshkak të situatës së krijuar nga zjarret dhe si pasojë një pjesë e madhe e turistëve është dashur të evakuohen nga resortet.

Derisa, këngëtarja serbe mbante fansat të informuar përmes një video ka zbuluar rasisht të dashurin e Kejvinës, i cili në video shihet duke u munduar ta qetësojë modelen, e cila dukej e shqetësuar nga situata dhe nuk mund ti ndalte lotët.Kështu u nxorr zbuluar bukuroshja me partnerin që nuk e ka zbuluar ende ajo vetë.