Home Uncategorized Ja si dukej Aurela Hoxha me barkun e rrumbullakosur, zbulon fotografitë gjatë...

Ja si dukej Aurela Hoxha me barkun e rrumbullakosur, zbulon fotografitë gjatë shtatzënisë!Pak kohë më parë në media qarkulloi lajmi se modelja Aurela Hoxha ishte bërë nënë për herë të parë.

Ajo e fshehupër 9 muaj shtatëzëninë dhe madje deri dje nuk kishte bërë asnjëlloj reagimi. Ditën e djeshme Aurela ka publikuar një kolazh fotosh me ditët e saj më të bukura dhe mes tyre është fotoja e parë që mban në krahë vogëlushin.

Ndërkohë sot ajo ka publikuar për herë të parë foto nga shtatzënia. Duke qenë se tashmë është zbuluar gjithçka, duket se modelja nuk e ka më problem të ndajë me të gjithë këto momente kaq special nga jeta e saj.