Home Uncategorized A i besoni Encës? Thotë se në këtë foto nuk përdori fotoshop

A i besoni Encës? Thotë se në këtë foto nuk përdori fotoshop

Është e njohur për format e kolme por edhe si një mjeshtre e fotoshopit.

Kjo është Enca Haxhiu e cila sot ka postuar një foto në Instagram e ku tregon format e saj të kolme.

Këngëtarja shqiptare vazhdimisht është krit.ikuar se përdorë shumë filtera në fotot e saj që poston në Instagram.

“Pa filtera”, ka shkruar ajo në një foto derisa tregon tru.pin e saj sek.si duke i fokusuar gjok.sat.Enca ka lansuar këngën e saj më të re “Ku mete”, një këngë që po pëlqehet nga publiku i saj dhe fansat. /GazetaExpress/