Home Uncategorized Rita dhe Fidani befasojnë të gjithë me veprimin e fundit!

Rita dhe Fidani befasojnë të gjithë me veprimin e fundit!

Së fundmi, çifti i njohur Rita dhe Fidan kanë qenë në shënjestër të vëmendjes së fansave.

Pati dyshime të forta për një krizë të tyre.

Kjo u reflektua në rrjete sociale ku Rita hoqi fotografitë e përbashkëta e nuk e ndiqte më Fidanin.

Se pati diçka të vërtetë në këto dyshime, e konfirmuan edhe burime pranë dyshes. Por fatmirësisht, jo diçka serioze.

Pas një periudhe të heshtjes dhe paqartësive, ata kanë publikuar sonte një projekt të përbashkët.

Kënga titullohet “T’kam për qefi” dhe ka ardhur si një befasi e bukur për fansat që nuk e prisnin në këtë moment.