Home Uncategorized Reja e Nystretit vesh fustan kaq të hapur

Reja e Nystretit vesh fustan kaq të hapur

Nuk kalon ditë pa u komentuar në mediat rozë.

Behët fjalë për Egzonen, bashkëshorten e këngëtarit Albatrit Muqiqi, shkruan InfoKosova.

Egzona hynë në kategorinë e rejave të cilat janë më tradicionale shqiptare, dhe si rrallë herë provokon me fustane.

Me fustan kaq të hapur te këmba nuk e kemi parë asnjëherë Egzonen./InfoKosova/