Home Uncategorized Me fustan elegant, Aida ulet e ‘luhatet’

Me fustan elegant, Aida ulet e ‘luhatet’

Aida Doci postoi nje video ku shihet e rregulluar deri në detajin e fundit.

Mirëpo ajo që merrë vëmendje është se me fustan elegant është ulur dhe po luhatet, shkruan InfoKosova.

Ajo me siguri është duke pritur dike ndërsa po e kalon kohën më bukur.

Aida është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera./InfoKosova/Shiko videon:

Lojtës Videosh