Home Uncategorized Kaq e bukur ishte Yllka Gashi para luftës

Kaq e bukur ishte Yllka Gashi para luftës

Yllka Gashi sot njihet dhe cilësohet si një nga aktoret më të talentuara dhe të zonjat në botën e filmit.

Ajo, kishte një eksperiencë si aktore edhe në një shfaqje të Brodëay në SHBA, ku ja ka dalë mrekullueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Yllka, edhe para luftë ka qenë akive në skenën artistike, ama si vallëtare, por edhe modele.

Aktorja e ka kujtuar vetën se si dukej vite më parë, në kohën e para luftësc në vitin 1997-të. /Kosovarja/E bukur, apo?