Home Uncategorized Çka i beri gjoksit kështu Kida?

Çka i beri gjoksit kështu Kida?

Këngëtarja Kida, po shijon suksesin e këngës “Dale” në bashkëpunim me reperin Ledri Vula dhe Butrint Imeri.

Ajo ka filluar mbrëmjet e saj muzikore e ku po lumturohet jashtë mase me të pranishmit, shkruan InfoKosova.

Këngëtarja njihet për sitilin e saj unik dhe ndryshimet të herë pas herëshme.

Në disa fotografi të publikuar nga Kida, shihet e veshur me firmën Prada, veshje kjo e cila e ka pasur më parë.
Por lind pyetja, Çka i beri Kida gjoksit që po i duket më i fryrë?

Për më shumë shiko fotografitë dhe binduni./InfoKosova/