Home Uncategorized Aida Doçi me motrën veshin fustanet më të bukura

Aida Doçi me motrën veshin fustanet më të bukura

Aida Doci dhe motra e saj Argjenda duket se kanë filluar sezonen e dasmave.

Ato kanë postuar një video në insta story derisa duken të rregulluara deri në detajin e fundit, shkruan InfoKosova.

Ato shihem me fustanet të bukura që gjithmonë din të befasojnë.

”O do ta kallim edhe pikë” shkruajtën ato në video./InfoKosova/