Home Uncategorized Adelina Tahirit nuk po ia nxen jelekët gjoksin

Adelina Tahirit nuk po ia nxen jelekët gjoksin

Këngëtarja Adelina Tahiri ka kohë që ka treguar se është duke shijuar pushimet e saj së bashku me familje.

Ajo pothuajse cdo ditë publiko foto dhe video të ndryshme nga plazhi, shkruan InfoKosova.

Adelina shihet se ka arritur të marrë mjaftë mirë ngjyrën e trupit.

Ajo ka postuar një fotografi teksa shihet e veshur me sytjena të “vogla”, ku nuk po ia zë gjoksin./InfoKosova/