Home Uncategorized Të gjithë sytë nga Elvana Gjata! Pozon vetëm në sytjena plot gurë...

Të gjithë sytë nga Elvana Gjata! Pozon vetëm në sytjena plot gurë shkëlqyes

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka filluar të mbaj koncerte në Kosovë e Shqipëri.

Para pak dite ajo ishte në Prishtinë e rrethuar me një numër të madh fansash.

E veshur me një kostum rozë dhe vetëm në sytjena plot gurë shkëlqyes mori gjithë vëmendjen.

Këto imazhe të postuara nga vet ajo, u komentuan dhe u pëlqyen shumë nga fansat e saj.Ndryshe, Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj më të rë të titulluar ‘Papa’./Blic/