Home Uncategorized Reja e ish presidentit Rugova ekspozon gjoksin dhe pozon me pantollona të...

Reja e ish presidentit Rugova ekspozon gjoksin dhe pozon me pantollona të shqyer

Reja e ish presidentik historik Ibrahim Rugova, Blerina postoi një fotografi të re.

Me këtë stil e kemi parë rrallë herë, shkruan InfoKosova.

Ajo pozoi e veshur me patollona të shqyer dhe bluzë mjaft të shkurtër.

Aq e shkurtër dhe e hapur sa ekspozon gjoksin mjaft shumë./InfoKosova/