Home Uncategorized Këto ish- të dashura të Ledrit, Sara i ndjek në instagram

Këto ish- të dashura të Ledrit, Sara i ndjek në instagramTakimi i Sares dhe Ledrit, me këngëtaren Dua Lipa u bë mjaftë i komentuar në rrjete sociale.

Ata u fotografuan bashkë më vajzën e e Ledrit, Poem Blu, shkruan InfoKosova.

Vite më parë Dua u përfol për një lidhje dashurie me reperin, e si duket kjo gjë Saren nuk e pengon aspak.

Përveq fotografisë ajo madje e ka follow në Instagram, ndryshe nga Sara, Dua nuk ia ka kthyer followin Sarës.Megjithatë, nuk është vetëm Dua ajo të cilën e përcjell në instagram.

Është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, ndryshe nga Dua, Dafina e ka follow Saren./InfoKosova/