Home Uncategorized Kallashi ngrit temperaturat, xhiron gjoksin dhe dërgon kamerën tek…

Kallashi ngrit temperaturat, xhiron gjoksin dhe dërgon kamerën tek…

Valltarja Kallashi vazhdon të i mungoj skenës së vallzimit.

Ajo ka kohë që nuk është pjesë e profesionit të saj, mirëpo aktive vazhdon te jetë në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar nga vet bukuroshja, Kallashi kishte fokusuar gjoksin dhe të pasmet superseksi.

E veshur me rroba sportiste, Kallashi ngriti temperaturat akoma më shumë./InfoKosova/Lojtës Videosh